Araştırmacı ve geliştirmeci bakış açısının ürünleri !

Diğerlerinden en farklısı

Bizim tasarım ve kalitedeki felsefemiz her zaman en iyisi ve diğerlerinden en farklısı olmasıdır!

Mobilya trendleri

Biz dünyadaki yeni mobilya trendlerini , sürekli takip edip sizler için kendi zanaatkarlığımızla şekillendirip sizler için sunuyoruz.

SANZE

Bizim tasarım ve kalitedeki felsefemiz her zaman en iyisi ve diğerlerinden en farklısı olmasıdır. !
40 sene önce baba mesleği olarak başlayan ŞANZE ailesi tüm bireyleri iç mimar olarak yoluna devam etmektedir.

Hiç bir akım ve moda takıntımız yoktur. Bizim kendi iç mimari düşüncemizle müşterilerimizi yaşam şekillerini harmanlayıp , bu şekilde mekanlar yaratırız… Bizleri o an gündemdeki popüler malzemeler ile tasarım yapma alışkanlığı etkilemez. Hedef noktamız bir mekanın bizim elimizden çıktığı etkisini ilk bakış da oluşturmaktadır.

Her evde, mekanda görebileceğimiz mobilya dönemi geride kaldı. Kişiye özel üreteceğimiz mobilyalar ile, hayal ettiğiniz evi, iç mimarlarımızdan destek alarak, evinize ve zevkinize uygun renk, malzeme ve ölçü değişikliği yaparak tasarlayabilir ve 1986’dan beri üretim yapan atölyemizde aracısız üretebiliriz.

“Doğal olan bizim felsefemiz , çünkü herşey doğada fazlaca var !”

Sürekli yanan ışıklar , bitmeyen trafik sorunu her yerde olan kalabalıklar , çevre kirliliği ve düzensizliği…Dünyanın karmaşık etkisinden kaçınma felsefesi ! köklere dönüş… Her insanın sığınağı evdir.Evde iyi hissetmeniz için evinizin tüm bu karmaşalar dışında modadan uzak size özel olması gerekir.

Doğaya saygı; Şanze mobilya misyonu ve düşünce tarzı gereği , her kullandığı malzemede yüksek standartlar ve çevreye saygılı malzeme kullanma konusunda çok hassas davranmaktadır. Gelecek bizim ve dünyamızı kirletmememiz için elimizden geleni yapmalıyız.

40. YIL !

Araştırmacı ve geliştirmeci bakış açısının ürünleri !
Biz dünyadaki yeni mobilya trendlerini , sürekli takip edip sizler için kendi zanaatkarlığımızla şekillendirip sizler için sunuyoruz. Şanzenin her üründe yenilikçi ve sürekli en yüksek kalite tutkusunu siz müşterilerimize sunmakdan yıllarıdır mutluluk duyuyoruz.

 

Kalite anlayışımız ;

Mobilya üretmek ve satmak bilgi ve tecrübe gerektirir , asla sıradan bir ürünü satmaya benzemez. Bu anlamda Şanze mobilya olarak tüm ürünlerimizi 30 yıllık üretim deneyimi ve birinci kalite el yapımı olarak tasarlıyor ve üretiyoruz.

Masif mobilyalarımızda gerçek , doğal ağaç kaplamalar , akrilik gibi özel cila uygulamaları , alman menteşe ve ray sistemleri ile birinci sınıf ahşap , mermer kullanarak evlerde doğanın ahengini ve rengini yansıtıyoruz.

Koltuk ürünlerimizde ; ilk günkü formunu ve kalitesini koruyacak , en yüksek kalitede malzemeler , mükemmel rahatlık için kuş tüyü koltuklar ve kalite testlerinden geçmiş malzeme ve kumaşlar kullanıyoruz.

Özel üretim ;

Hayalinizdeki ürünü bulamıyor musunuz ? İşine gönül veren iç mimar ekibimiz ile size özel tasarımlar ve üretim gerçekleştiriyoruz.
Özel üretim mobilyalarınıza ve projelerinize teklif alın ! Ekibimiz arayışınız doğrultusunda tasarlasın , Şanze ‘ nin yüksek kalitesi ve titiz işçiliği ile üretilsin.

Şanze günümüzde hızlı değişen marjinal ve bohem akımlara kapılmadan , müşterilerimizin yenilik arayışını tecrübelerimizle yoğurup teknik detaylar ile birleştirip , evinize ve zevkinize uygun modern sofistike tarzlar yaratır.